Cheasy skyr til kun 3,65 kr. og Glyngøre tun til 12 kr. - tjek de lokale tilbud

dato

Vi har gennemgået denne uges tilbudsaviser for dagligvarebutikker i Hanstholm og fundet nogle fantastiske tilbud. Her er et udpluk af de bedste tilbud fra Coop365, Netto, Rema 1000 og Spar.

Disse tilbud gælder i en begrænset periode, så skynd dig ned i din lokale butik og gør en god handel!

Coop365: Cheasy skyr til en fantastisk pris
Pris: 3,65 kr. pr. stk.

Coop365 tilbyder Cheasy skyr i varianterne Mango & Lime og Vanilje til kun 3,65 kr. for 180 g. Tilbuddet gælder fra torsdag den 25. september til onsdag den 1. oktober.

Netto: Glyngøre tun til en skarp pris
Pris: 12 kr. pr. dåse

Hos Netto kan du få Glyngøre tun i olie eller vand for kun 12 kr. pr. dåse. Dette tilbud er gældende fra lørdag den 27. september til fredag den 3. oktober.

Rema 1000: Coca-Cola, Fanta og flere til kun 10 kr.

Rema 1000 har et godt tilbud på Coca-Cola, Fanta, Tuborg Squash og Schweppes lemon til kun 10 kr. for 1,25-1,5 liter (ekskl. pant). Tilbuddet gælder fra søndag den 28. september til lørdag den 4. oktober.

Spar: Coca-Cola og Fanta i hele rammer til en god pris
Pris: 65 kr. + pant

Spar tilbyder Coca-Cola, Coca-Cola Zero eller Fanta i hele rammer af 24 x 33 cl til en pris på 65 kr. + pant. Dette tilbud gælder fra fredag den 26. september til torsdag den 2. oktober.

Vi tager forbehold for, at oplysningerne om tilbud kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek tilbudsavisen inden du kører til butikken.