Bødkervej 59 og 8 andre boliger er kommet til salg denne uge i Hanstholm - se boligerne her.

dato

9 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Hanstholm. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Hanstholm er to af de nyeste boliger på markedet villaen på Bødkervej 59 og villaen på Sårupvej 50. Disse to rummelige ejendomme tilbyder forskellige muligheder for købere i området.

Villaen på Bødkervej 59 har et areal på 284 m² fordelt på 10 rum. Ejendommen ligger på en grund på 1139 m², hvilket giver god plads til udfoldelse. Villaen er prissat til 3.445.000 DKK.

På Sårupvej 50 i Sårup finder vi en villa på 249 m², der strækker sig over 7 rum. Denne ejendom har en betydeligt større grund på 5244 m² og er til salg til en pris på 1.995.000 DKK.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga